Reklama | Kontakt |

Apartament przy Neptunie

ul. Ogarna 7, centrum [zobacz mapę]
Przyjazd: 
Imię: 
Ilość nocy: 
Nazwisko: 
Ilość osób: 
i dzieci:
E-mail: 
Uwagi: 
noclegi w Krakowie Od 2007r. pomogliśmy znaleźć nocleg w Trójmieście dla 6093 osób.
Poleć ofertę:
Cennik:
2-3-dni- 300 PLN/doba
powyżej 3 dni- 280 PLN/doba
1 tydzień- 1.800 PLN
2 tygodnie- 3.000 PLN

Opis:
Do jego największych atrakcji należy piękna starówka, więc jeśli chcielibyście Państwo znaleźć się w samym centrum Gdańska w sąsiedztwie najslynniejszej ulicy Dlugiej, zapraszam do uroczego apartamentu tuż przy niej ulokowanego. Jeśli cenicie sobie Państwo nie tylko rozrywki architektoniczne, w pobliżu apartamentu znajdziecie niejeden pub, restaurację czy też miejsce, gdzie można wyskakać się do woli. A jeśli zachce Wam się dostępu do morza... no cóż trzeba będzie się do niego udać!

Pokoje:
Apartament przeznaczony jest dla 4 osób, chcących zatrzymać się w Gdańsku na Starówce, w sąsiedztwie samego Neptuna, a jednocześnie w miejscu spokojnym i odciętym od ulicznych hałasów. Położony jest w nowowybudowanej kamienicy „Zacisze", umieszonej pomiędzy ulicami Długą i Ogarną na XVII-wiecznych murach istniejącego niegdyś hotelu. Apartament znajduje się jedynie 100 m od starego Ratusza Głównego i Dworu Artusa. Apartament ma luksusowe, słoneczne wnętrze, a jego okna wychodzą na południe. Kamienica jest monitorowana przez 24 h na dobę (kamery przekazują obraz również do odbiorników telewizyjnych w mieszkaniu), a w portierni zawsze znajduje się dozorca. Apartamanet wyposażony jest w: zmywarkę, lodówkę, mikrofalówkę, czajnik elektryczny, telewizor, dekoder satelitarny, odtwarzacz DVD, radio z odtwarzaczem CD oraz żelazko wraz z deską do prasowania. W sypialni znajdują się dwa pojedyncze, lecz połączone ze sobą łóżka, które można rozdzielić w zależności od potrzeby. Kuchnia wyposażona jest także w zestawy naczyń do jedzenia oraz gotowania. W salonie znajdują się dodatkowo dwie kanapy, na których można bardzo wygodnie się przespać. W łazience jest prysznic, a na gości czekają czyste ręczniki.

Dodatkowe informacje:

Wejście do kamienicy "Zacisze" od ulicy Długiej tuż przy fontannie Neptuna należy skręcić w ul. Ławniczą - budynek znajduje się po prawej stronie (tuż za przedszkolem). Wejście od strony Ogarnej przez bramę Ogarna 103/105.


Atrakcje w pobliżu:
Warto zajrzeć do Gdańska, by zobaczyć słynną ulicę Długą wraz z jej przepięknymi kamienicami i fontanną Neptuna, ujrzeć urokliwą ulicę Mariacką, na której przedprożach błyskają na złoto kolekcje bursztynowych świecidełek, a także by zajrzeć w nieco mniej osławione zakątki, w które zaprowadzić może jedynie szczęście lub prawdziwy miłośnik zamieszkujący Gdańsk.

Formularz kontaktowy
Przyjazd:     Imię:   
Ilość nocy: 
Nazwisko:   
Ilość osób: 
E-mail: 
Uwagi: 

Podobne oferty noclegów w pobliżu

zobacz wszystkie oferty apartamentów w Gdansku, Sopocie, Gdynii i okolicach ›

Reklama

Apartamenty w Gdańsku
 
English version Apartment by Neptune in english