Reklama | Kontakt |

Witomino **

ul. Chwarzniewska 38, Gdynia, poza miastem [zobacz mapę]
Przyjazd: 
Imię: 
Ilość nocy: 
Nazwisko: 
Ilość osób: 
i dzieci:
E-mail: 
Uwagi: 
noclegi w Krakowie Od 2007r. pomogliśmy znaleźć nocleg w Trójmieście dla 6093 osób.
Poleć ofertę:
Cennik:
Pokój 1-osobowy – 150 PLN
Pokój 2-osobowy – 180 PLN (90 PLN za osobę)

Opis:
Hotel Witomino to obiekt położony na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego pomiędzy morzem, lasem i centrum trójmiejskim. Jest to mały, przytulny hotel o doskonałej lokalizacji, której zawdzięcza możliwość korzystania w pełni z walorów przyrody takich jak morze, las oraz wszystkich atrakcji wielkomiejskich. To doskonałe miejsce do odpo-czynku i rekreacji blisko natury (5 km od morza, tuż przy ścianie lasu), zaledwie 10 km od kultowego miejsca wypoczynku - Sopotu, 20 km od przepięknego miasta z bogatą historią i tradycją - Gdańska, 5 km od centrum Gdyni - stolicy żeglarstwa, jazzu i filmu polskiego. Obiekt wyposażony jest w monitorowany parking.

Pokoje:
Do Państwa dyspozycji oddajemy 12 pokoi, w tym 3 apartamenty. Pokoje wyposażone są w TV-SAT, radio, mini bar oraz łazienkę z pełnym wyposażeniem, telefon oraz możliwość podłączenia do internetu.

Dodatkowe informacje:
Organizujemy również: szkolenia, konferencje, zjazdy, imprezy okolicznościowe, wesela, spotkania integracyjne, bankiety, imprezy plenerowe dla grup takie jak ogniska, pieczenie dzika, rejsy białą flotą wycieczki z przewodnikiem po Gdyni, Sopocie, starym Gdańsku, Szwajcarii Kaszubskiej, do Malborka i na Westerplatte oraz półwystep helski dysponujemy własnym transportem Pomożemy w wynajmie: samochodu, autokaru, rezerwacji biletów do: Opery, Teatru, Kina.

Atrakcje w pobliżu:
Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej Chaty Solnej - Chata Solna to miejsce o niepowtarzalnym, nastrojowym wnętrzu i morskim mikroklimacie, które mają zbawienne oddziaływanie na nasze ciało i psychikę. Lecznicze oddziaływanie soli jest znane od setek lat. Jest ona również symbolem niezniszczalności - nie psuje się i chroni przed zepsuciem. Sól naturalna zawiera wszystkie mikroelementy potrzebne do stworzenia unikalnego mikroklimatu morskiego, który wspaniale wpływa na nasze zdrowie a co za tym idzie na samopoczucie i szczęście.

Formularz kontaktowy
Przyjazd:     Imię:   
Ilość nocy: 
Nazwisko:   
Ilość osób: 
E-mail: 
Uwagi: 

Podobne oferty noclegów w pobliżu

 • Villa Aqua Hotel poza miastem - Hotel Lista Hoteli Tanie Noclegi

  Villa Aqua **

  Położenie: poza miastem
  Cena: od 110 PLN za osobę w pokoju 2osobowym
 • Miramar Hotel poza miastem - Hotel Lista Hoteli Tanie Noclegi

  Miramar **

  Położenie: poza miastem
  Cena: od 80 PLN za osobę w pokoju 2osobowym
 • Villa Sedan Hotel poza miastem - Hotel Lista Hoteli Tanie Noclegi

  Villa Sedan **

  Położenie: poza miastem
  Cena: od 147 PLN za osobę w pokoju 2osobowym
zobacz wszystkie oferty hoteli w Gdansku, Sopocie, Gdynii i okolicach ›

Reklama

Apartamenty w Gdańsku
 
English version Witomino in english