Reklama | Kontakt |
Średnia ocena: 7.6/10
na podstawie 20 opinii gości

Rezydent *****

Pl. Konstytucji 3 Maja 3, Sopot, blisko centrum [zobacz mapę]
Przyjazd: 
Imię: 
Ilość nocy: 
Nazwisko: 
Ilość osób: 
i dzieci:
E-mail: 
Uwagi: 
noclegi w Krakowie Od 2007r. pomogliśmy znaleźć nocleg w Trójmieście dla 6093 osób.
Poleć ofertę:
Opis:
Niebanalna architektura Hotelu przykuwa uwagę dopracowaniem szczegółów, a starannie zapro- jektowana secesyjna fasada sprawia, że nietrudno o wrażenie, jakby "Rezydent" stał w tym miejscu od zawsze. Doskonałe wkomponowanie Hotelu w tradycyjną zabudowę Sopotu potwierdza przyznana przez Urząd Miejski nagroda za najlepszą inwestycję 2001 roku. Dzisiaj komfort i nowoczesność dotrzymują kroku tradycji.

Pokoje:
Wszystkie 64 pokoje to niezwykle starannie zaaranżowane kompozycje, które nawet w najmniejszych detalach odtwarzają klimat przedwojennego Sopotu. Przestronne pokoje wyposażone w eleganckie meble i wygodne łóżka stwarzają komfortowe warunki do wypoczynku oraz - w razie konieczności - także do pracy. W tradycyjnych wnętrzach dyskretnie umieszczono najnowocześniejsze urządzenia służące Gościom, w każdym pokoju: klimatyzację, telewizję satelitarną, pay TV, kanał radiowy, telefon, bezpłatny dostęp do Internetu, internet bezprzewodowy (technologia W-LAN), minibar, sejf. W luksusowych łazienkach znajdują się: kabina prysznicowa, suszarka do włosów, galanteria hotelowa, szlafroki, pantofle. Do dyspozycji Gości pozostaje także room service.

Dodatkowe informacje:
W Hotelu Rezydent znajduje się 110 m2 Sala Konferencyjna, wyposażona w nowoczesny sprzęt audiowizualny. W komfortowych warunkach może ona pomieścić 80 osób w ustawieniu teatralnym (z możliwością podziału sali na dwie niezależne części). Kameralne spotkania biznesowe proponujemy odbywać w specjalnym Pokoju Konferencyjnym. Specjalizujemy się w realizacji kompleksowych szkoleń i konferencji, które przygotowywane są we współpracy z Klientem. Zwiększająca się liczba kooperujących z nami firm oraz pozytywne opinie wystawiane przez uczestników świadczą o wysokiej jakości naszych usług.

Atrakcje w pobliżu:
Położenie Hotelu stwarza idealne warunki do połączenia wyjazdów służbowych z relaksem oferowanym przez sopocki kurort. Zaledwie ok. 500 m od plaży pokrytej delikatnym piaskiem, posiadającej niezbędne zaplecze rekreacyjne Około 500 m od ulubionego miejsca spacerów Sopocian - zabytkowego, najdłuższego w Europie drewnianego mola. O krok od najmodniejszej ulicy Sopotu - Monciaka. Od lotniska w Gdańsku Rębiechowie im. Lecha Wałęsy Hotel dzieli odległość ok. 10 km. Goście przybywający do Sopotu pociągiem dotrą do Hotelu zaledwie w ciągu 5 minut.

Formularz kontaktowy
Przyjazd:     Imię:   
Ilość nocy: 
Nazwisko:   
Ilość osób: 
E-mail: 
Uwagi: 

Reklama

Apartamenty w Gdańsku
 
English version Rezydent in english