Reklama | Kontakt |
Średnia ocena: 7.5/10
na podstawie 6 opinii gości

Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Galion

ul. Stogi 20, blisko centrum [zobacz mapę]
Przyjazd: 
Imię: 
Ilość nocy: 
Nazwisko: 
Ilość osób: 
i dzieci:
E-mail: 
Uwagi: 
noclegi w Krakowie Od 2007r. pomogliśmy znaleźć nocleg w Trójmieście dla 6093 osób.
Poleć ofertę:
Opis:

Malowniczo położony hotel pomiędzy ujściem Wisły Śmiałej a wybrzeżem Morza Bałtyckiego w strefie ochronnej Rezerwatu Przyrody Ptasi Raj posiadając własną, nowoczesną i największą w tej części wybrzeża marinę żeglarską


Pokoje:

Centrum Galion dysponuje 100 miejscami noclegowymi. To nowoczesny i funkcjonalny hotel posiadający 44 pokoje 1 i 2-osobowe (z możliwością ustawienia dostawek) oraz 3 pokoje 2-osobowe o podwyższonym standardzie (studio).

- Pokoje wyposażone są w telewizor oraz bezprzewodowy dostęp do interentu.

- Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę z kabiną prysznicową.


Dodatkowe informacje:

Centrum Konferencyjno Wypoczynkowe GALION jest wyposażone w nowoczesne sale konferencyjne i szkoleniowe stwarzające doskonałe warunki do przeprowadzania wszelkiego rodzaju szkoleń, konferencji i narad. 

Oddajemy do dyspozycji klimatyzowane sale konferencyjne o powierzchni 80 m2 i 42 m2. Sale są wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny, nagłośnienie oraz internet bezprzewodowy. Zapewniamy Państwu profesjonalną organizację i kompleksową obsługę spotkań biznesowych, szkoleń i imprez integracyjnych. Posiadamy ofertę pakietów konferencyjnych oraz wybór wykwintnego menu dopasowanego do indywidualnych potrzeb klientów.


Formularz kontaktowy
Przyjazd:     Imię:   
Ilość nocy: 
Nazwisko:   
Ilość osób: 
E-mail: 
Uwagi: 

Reklama

Apartamenty w Gdańsku
 
English version Galion Centrum in english