Reklama | Kontakt |
Średnia ocena: 8.9/10
na podstawie 12 opinii gości

Dom Aktora

ul. Straganiarska 55/56, centrum [zobacz mapę]
Przyjazd: 
Imię: 
Ilość nocy: 
Nazwisko: 
Ilość osób: 
i dzieci:
E-mail: 
Uwagi: 
noclegi w Krakowie Od 2007r. pomogliśmy znaleźć nocleg w Trójmieście dla 6093 osób.
Poleć ofertę:
Opis:
Dom Aktora znajdziecie Państwo przy spokojnej uliczce w centrum starego Gdańska. Nasze apartamenty to mieszkania zaadaptowane na cele hotelowe. Ponadto można u nas obejrzeć i zakupić prace gdańskich artystów. W cenie hotelu śniadanie. Parking strzeżony w miesiącach lipiec i sierpień. W pobliżu dwa parkingi strzeżone cały rok. Gościom zapewniamy stanowiska internetowe. Ponadto staramy się zagwarantować: wynajęcie samochodu, roweru, rezerwację przewodnika, informację o imprezach, rezerwację biletów na imprezy kulturalne.

Pokoje:
Wszystkie pokoje i apartamenty wyposażone są w łazienki, telefony, radia i telewizję kablową. Goście po całym dniu turystycznych atrakcji mogą przyrządzić posiłek w dobrze wyposażonej kuchni i zrelaksować się w przestronnym apartamencie.

Dodatkowe informacje:
Goście zamieszkujący powyżej 7 dni otrzymują 1 dobę pobytu gratis. Aktorzy i członkowie innych stowarzyszeń twórczych mieszkają u nas ze zniżką 15%. Specyficzny układ lokali noclegowych prezentujemy tak starannie, aby goście nigdy nie doznali zawodu z dokonanego wyboru.

Atrakcje w pobliżu:
starówka, centrum

Formularz kontaktowy
Przyjazd:     Imię:   
Ilość nocy: 
Nazwisko:   
Ilość osób: 
E-mail: 
Uwagi: 

Podobne oferty noclegów w pobliżu

zobacz wszystkie oferty apartamentów w Gdansku, Sopocie, Gdynii i okolicach ›

Reklama

Apartamenty w Gdańsku
 
English version Dom Aktora in english